Zaujal tě BEST a to, co děláme? Chceš poznat lidi, kteří za tím stojí? Jestli jsi na všechno odpověděl ano, máme tu akci přímo pro tebe. Víkend, kde pronikneš víc do zákulisí. Během tří dnů na chatě poznáš, jestli je BEST to, co hledáš. Mimo jiné poznáš spoustu lidí napříč fakultami, pobavíš se a naučíš i něco nového. Připravujeme pro tebe tréninky na prezentační dovednosti, jak správně dávat a přijímat zpětnou vazbu. Přidej se k nám na akci, na kterou vzpomíná každý s úsměvem.

Přihlásit se můžeš ZDE.

Víkend se bude odehrávat ve městě Lanžhot na jih od Brna. Vlakem pojedeme v pátek 16.3.2018 přesně v 15:23, ale sejdeme se už v 15:00 před nádražím abychom se stihli najít a koupit si skupinovou jízdenku. Poté je už vše v našich rukou a do světa lidí Tě zase vrátíme v neděli 18.3.2018 v 16:36.

Celý víkend se ponese ve víru 60. let (hippies v USA, ne tvrdý komunismus u nás) a tak pokud máš nějaké vhodné oblečení či jiné předměty hodící se do té doby, určitě si je přivez. Všichni na sobě něco budeme mít. Pomůže to navodit tu správnou uvolněnou atmosféru.

Víkend je zpoplatněn 500 Kč, ze kterých Ti zajistíme ubytování a stravu. Jídlo spočívá ve snídani, obědu, večeři a dalšího občerstvení několikrát denně.

Důležitou součástí naší kultury je sebevzdělávání a tak strávíme spoustu hodin učením se všemožných věcí. Tenhle víkend se budeme učit, jak dávat a přijímat zpětnou vazbu a také jak správně prezentovat. Obě věci si pak vyzkoušíme, kdy si pro všechny ostatní připravíme prezentaci. Další důležitou součástí naší kultury je zábava. Každý večer budeme mít VEČERNÍ PROGRAM! Tam se nám pěkně sejdou převleky a další tématické věci.