Pro Firmy

Jsme otevřeni různým formám spolupráce se společnostmi

Proč BEST Brno?

BEST Brno je lokální skupina mezinárodní studentské organizace BEST (Board of European Students of Technology), která působí na Vysokém učení technickém v Brně. Máme zde již dlouholetou tradici (od roku 2005) a za tu dobu jsme si dokázali vytvořit kvalitní a silné know-how, které se předává z generace na generaci. Jsme otevřeni mnoha formám spolupráce se společnostmi. Co Vám můžeme nabídnout?

Studenti

Partnerské společnosti se díky spolupráci na našich projektech mají možnost dostat do přímého kontaktu s aktivními studenty Vysokého učení technického v Brně, kterými jsou jak účastníci našich akcí, tak organizátoři -členové BESTu Brno.

Univerzita

Jsme součástí odboru zahraničních vztahů Vysokého učení technického v Brně, proto našim firemním partnerům můžeme zprostředkovat kontakt s univerzitou a najít různé možnosti spolupráce.

Zviditelnění

Účastí na projektech mají naše partnerské společnosti možnost zviditelnit svou značku a to jednak přímo na půdách fakult Vysokého učení technického v Brně, tak i na sociálních sítích a na webu. Firmy mají během projektů možnost představit portfolio oblasti jejich zájmu a zatraktivnit ho studentům.

NAŠE PROJEKTY

EBEC

EBEC je největší inženýrská soutěž v Evropě. U nás v Brně  se EBECu každoročně účastní cca 200 studentů Vysokého učení technického v Brně. Studenti soutěží na 3 fakultách ve dvou kategoriích. Na soutěžních zadání vždy spolupracujeme se společnostmi. V rámci EBECu, také každoročně probíhá i menší JobFair, který se odehrává přímo na půdě jedné z fakult. Účastí se mají společnosti možnost zviditelnit přímo na půdě fakulty a dostat se do přímého kontaktu se studenty.

UnIT

UnIT je IT Hackaton. Studenti soutěží ve čtyřčlenných týmech, ve kterých mají během 24 hodin vypracovat dané zadání, které následně prezentují před odbornou porotou. Soutěží se v několika kategoriích, které pokrývají různé oblasti IT (Frontend, BigData, Webové aplikace…). Na všech zadání vždy spolupracujeme se společnostmi, pro které je to skvělá příležitost, jak se dostat do přímého kontaktu se studenty IT a zviditelnit se přímo na půdě fakulty.    

Letní kurz

Letní kurz je akce, která trvá 1-2 týdny. Obvykle má svou akademickou část, která je zaměřená na dané téma (v minulém roce to byla průmyslová automatizace) a sociální část, která je plná různých team-buildingových aktivit. Jeden z takovýchto kurzů probíhá každoročně i u nás v Brně. Spoluprací mohou společnosti podpořit naši myšlenku vzdělávání a  dostat se do  kontaktu s mezinárodními studenty evropských technických škol s vlastním zájmem o danou problematiku.

Pokud Vás zajímají možnosti spolupráce na některém z našich projektů, neváhejte se na nás obrátit

Prezident BESTu Brno

Tomáš Vacek
Kontaktujte mě v případě, že potřebujete komunikovat s BESTem Brno.”
Tel.: +420 739 808 995
Mail: vacek.tomas@pm.me

Viceprezident pro získávání zdrojů BESTu Brno

Gabriela Fryčová
Kontaktovat mě můžete ohledně spolupráce a mediálního partnerství
Tel.: +420 773 100 145
Mail: gab.frycova@gmail.com