Přidej se k nám!

Na začátku každého semestru otevíráme dveře pro nové členy. Přidej se k nám a ukaž co v tobě je!**

**  Na podzim se můžeš hlásit nejpozději do 10.10.2018 do 23:59
*** Kvůli problémům s padáním našich emailů do spamu, tě prosíme, prohlížej si průběžně svou spamovou složku, nebo zároveň s odesláním přihlašovacího formuláře pošli i krátký mail našemu Dominikovi na adresu:
dominik.schneiderka@BEST.eu.org.

Proč BEST?

Stejný obor jako ty vystudují každoročně v lepším případě desítky lidí, v horším stovky. Proč by si zaměstnavatel měl vybrat zrovna Tebe?

„BEST mi ukázal, že k úspěšné kariéře bude třeba mnohem víc, než jen dobré vysokoškolské vzdělání.“

Marek Mydlář
Senior Associate, Risk Assurance Services
PricewaterhouseCoopers

Většina absolventů technických škol má výborné teoretické znalosti, praxi ale maximálně z call centra. S výjimkou češtiny a slovenštiny se plynně nedomluví žádným jazykem. Postrádají organizační schopnosti, jsou úzce zaměření. Neumí řídit sebe a svůj čas, natožpak někoho jiného. Nejsou samostatní, ani neumí efektivně pracovat v týmu. Vysoká škola tě těmto věcem nenaučí, protože ze své podstaty ani nemůže. Její poslání je jinde.
BEST ti nabízí možnost naučit se těmto věcem. Chceš cestovat a mít kamarády po celé Evropě? Trávit volný čas smysluplně a zároveň se mnohé naučit? Čti dál!

„Během mého studia jsem věnoval velkou část své volné energie do práce s proaktivními a kreativními studenty z různých koutů Evropy, kteří dokáží svět okolo sebe opakovaně posouvat dál a dál. BEST umožňuje právě těmto lidem objevovat nové výzvy, cestovat a stále zlepšovat sama sebe. Chtějte být jedním z nich.“

Ing. et Ing. Ondřej VEVERKA
Jednatel společnosti DIAMATIS, spol. s r.o.

Co mi členství přinese?

Členství v BESTu pro každého znamená něco jiného a záleží jen na Tobě, co bude znamenat pro Tebe. Možností je opravdu mnoho, těšit se ale můžeš na:

  • Zkušenosti s organizováním akcí, od příprav, přes průběh, až po vyhodnocování.
  • Rozvoj „měkkých dovedností“ (soft skills) v čele s prezentačními dovednostmi, efektivní komunikací, řízením času, samostatností, prací v týmu a jeho vedení.
  • Znalosti a praxi v oblastech projektového řízení, marketingu, PR, získávání a čerpání financí, řízení lidských zdrojů a motivace.
  • Levné cestování po Evropě.
  • Přátelé nejen v Brně, ale od Lisabonu po Jekatěrinburg a od Islandu po Kanárské ostrovy.
  • Velkou porci zábavy, a to nejen během teambuildingových aktivit. Vše děláme, protože nás to baví!
  • Kontakt se studenty, společnostmi, univerzitou a třeba i televizí.

„BEST nás rozvinul do všech směrů. V BESTu se člověk tak nějak otrká a potom jde všechno líp, bez BESTu bychom možná byli jen součástí davu…“

Michal Král
Zakladatel BESTu Brno, ex-prezident
Export Project Management
PSG – International a. s.

„Když jsem se na vysoké rozhodoval, co tam budu dělat, cestování pro mě byla jasná volba.“

Luboš Lněnička, worldinphotos.net

„V BESTu jsem se naučil efektivní vedení meetingů, projektové řízení, plánování, spolupráci s lidmi a dělání něčeho navíc, než je nutnost. Tohle jsou věci, které v praxi fungují, a když si na to člověk zvykne už v BESTu, má prostě výhodu.“

Ing. Tomáš Konderla
Facility Manager
CTP Invest

„Vďaka BEST som bol prijatý na prestižný europsky študijný program.“

Radovan Zvonček
Student Erasmus Mundus European Master in Distributed Computing

Co se ode mě očekává, jaké požadavky musím splnit?

Jsme organizace otevřená všem bez rozdílu a jediné, co se od tebe očekává, je oproštění od předsudků, zájem a chuť se do toho pustit. Účastnit se akcí a zapojit se do chodu organizace můžeš už od prváku. Čím dříve, tím lépe pro Tebe!

„BEST ma posunul úplne niekam inam, dalo mi to mnoho. Doporučujem to každému študentovi, škoda bola, že som sa o BEST dozvedel až v štvrtom ročníku. Proste kopa šikovných ľudí a hromada zábavy a nových zážitkov. Mám radosť, že som to skúsil!“

Ing. Adam Vaňko
Product Manager
Tron elektronické součástky s.r.o.

Je členství závazné?

Členství v BESTu je naprosto dobrovolné a vše, co děláme je tedy pouze o naší vůli, odpovědnosti a o tom, že nás to baví.

Kdy se můžu přidat?

Každý semestr pořádáme náborové akce, kdy nás můžete potkat na chodbách a přednáškách, stačí oslovit jednoho z členů a on ti rád podá všechny další informace.
Samozřejmě je možné se nejprve na naši práci nejprve podívat. Možností je více. Nejlepší je přijít na některou z akcí, které jsou pořádané veřejně, jako je inženýrská soutěž EBEC, workshop či akademický kurz v létě. Poznat, co je to BEST spirit, a vyjet na akademický kurz do Evropy máš možnost celoročně.

„BEST mi dodal treti rozmer študia na vysokej škole.“

Tomáš Hricišin
Aplikačný inžinier
Invensys

„BEST mi ukázal netušené obzory toho, co je okolo, ale i toho, co je ve mně.“

Ing. Petr Kudláč
Projektant
Uchytil s.r.o.