Po loňské cestě do města Bělehrad letos zamíříme do krásného Brna, kde budeme svědky deváté edice finálního kola prestižní soutěže pro studenty – EBEC. Toto léto pocítíme úžasný entuziasmus a genialitu soutěžících z celé Evropy ve městě plném studentského života a energie.

Po úspěšném absolvování lokálních kol to všechno jen začíná, jak pro vítězné týmy, které se teď připravují na regionální kola, tak i pro lokální skupinu BEST v Brně, která musí pokračovat v přípravách na finále! Začátkem března nás navštívily mezinárodní týmy členů organizace BEST, aby se připojili k našemu Short Intensive Meeting (krátkému intenzívnímu meetingu) a zkontrolovali prostory soutěže, pomohli nám probrat některé ze zadaní a také ochutnali trochu z české kultury.

EBEC Final 2017 Brno

BEST Brno a mezinárodní týmy už neznají spánek. Patnáct mezinárodních organizátorů, EBEC tým, Topic Group a mnoho dalších se starají o perfektní průběh tohoto skvělého projektu. Tým Corporate Relations intenzivně spolupracuje s firmami, abychom mohli tuto událost zorganizovat velkolepou a nezapomenutelnou!

Naši slibní soutěžící prokáží své schopnosti na regionálních kolech do 25. května. Do finálního kola je vybráno 120 nejlepších účastníků , v obou kategoriích však může zvítězit jen jeden tým, který se pak stává absolutním vítězem.

A co dál? My budeme s nadlidským přístupem pokračovat s přípravami. Termín akce se každým dnem blíží a stále je na čem pracovat. Vy se však můžete pohodlně usadit a počkat si, než během tohoto léta tato neobyčejná událost přijde do střední Evropy až za vámi!

Autor: Bianka Trenčanová