Home

Vítejte na webu BESTu Brno!

BEST Brno je lokální skupina mezinárodní organizace BEST působící na Vysokém učení technickém od roku 2005.

V současné době má BEST Brno více než osmdesátičlennou základnu a spousta studentů VUT se každoročně účastní zahraničních akcí pořádaných BESTem.


AKCE, KTERÉ PRO VÁS ORGANIZUJEME

BSEC

Určitě znáte soutěž EBEC, kterou v Brně každoročně pořádáme, ale letos přišla změna a pořádáme soutěž BSEC!

Brno Student Engineering Competition je technická soutěž organizovaná pro studenty VUT v Brně. Soutěžící čelí skutečným problémům z praxe a řeší je ve tří až čtyřčlenných týmech. Účastníci si kromě zkušeností a skvělých cen odnášejí také kontakty na renomované technické firmy v oboru.

BEST Travel Night

BEST Travel Night je akce, kde máš možnost dozvědět se o místech, kam se můžeš podívat. Naši členové zde povyprávějí své zážitky a příhody z cest, které zažili na vlastní pěst nebo díky BEST Courses. Je to super příležitost seznámit se s novými lidmi, zjistit něco nového o zajímavých destinacích a možnostech, jak vycestovat, ale taky skvělá příležitost, jak si užít večer.
Součástí večera bude i cestovní kvíz, užijete si spoustu zábavy a možná i něco vyhrajete.
Akce se bude konat:
v úterý 13. 2. 2024 v Restauraci U Kotelny a zahájení bude v 18:00.

BEST DAY

28. 2. 2024 v 18:30 bude otevřený Informační meeting, na kterém se dozvíš, jak tento  každotýdenní (převážně) středeční meeting vypadá, seznámíš se s našimi členy a zjistíš, jak u nás vše probíhá. Večer zakončíme společnými aktivitami a užijeme si spoustu zábavy.
Otevřený meeting slouží k tomu, abychom tobě a dalším přihlášeným na tuto akci představili, jak vlastně vypadá náš pracovní den a zároveň co většinou potom děláme, jako třeba jak se bavíme a také jaké máme tradice.

BigStep

Tohle není další kariérní akce, kde chodíš po stáncích a borci v obleku tě lámou do své firmy. Tohle je Big Step. Dej nám 2 dny a poznáš zblízka úspěšné firmy, nasaješ atmosféru a zjistíš, jak to vlastně chodí. Na 4 nabitých workshopech získáš kontakty, zkušenosti i nezapomenutelné zážitky. Pro tenhle kariérní boost stačí udělat jediný krok. Letošní ročník se uskuteční 21. 4.

BEST Kurzy

Rád cestuješ a poznáváš nové lidi? Chtěl by ses dozvědět něco zajímavého, klidně i mimo svůj obor? Uvažuješ, že vyjedeš na Erasmus a jsi zvědavý, jaké to je?

Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděl ano, tak tě určitě bude zajímat nabídka akademických kurzů poskytovaná naší organizací.

0
poboček

0
zemí

0
členů

0
mil. studentů

Jsi student, který se chce přidat do studentské organizace BEST Brno?

Jste firma, která se chce s námi dostat do kontaktu a podílet se na našich akcích?

Generální partneři BESTu Brno